Gå till innehållet
Fotoklubben Obscura FOTOKLUBBEN OBSCURA Sök
Meny

Höstmöte (uppdaterad)

Fotoklubben kommer att hålla sitt årliga Höstmöte den 12 november kl 19.00. Programmet är:

Vi kommer också att under mötet att ta in en enkät, vilken vi hoppas ska ge styrelsen information om vad våra medlemmar vill se för verksamhet - hoppas att ni har några spännande idéer på lager. Enkäten har skickats till alla medlemmar via email. Skriv gärna ut den och fyll i den på förhand

Ifall ni har bytt email eller inte verkar få något medlemsbrev skickat till er nuvarande, skicka då ett mail till [email protected] så att vi kan uppdatera er mail för utskicket.

Nya styrelsemedlemmar sökes för 2014 permalink to heading Nya styrelsemedlemmar sökes för 2014

Eftersom det är fyra av medlemmarna i dagens styrelse som är i tur att avgå, söker vi nu intresserade personer som känner sig manade att komma med och påverka klubbens verksamhet. Vi tar gärna emot förslag på medlemmar som du tycker skulle passa i styrelsen och är du själv intresserad av föreningsliv, har ideér och visioner - så är du den vi söker! Hör av dig till [email protected]

Vi ses på Höstmöte!